TREN

KURUMSAL

TURKUAZ TEKSTİL


Turkuaz Tekstil Nihat ZEYBEKCİ tarafından 1994 yılında kurularak, havlu ve bornoz imalatına başladı. İmalatta ise bukle dokuma ve dokunan ürünlerin konfeksiyon tarafından işlenme süreçleri yer aldı. Artan talebi karşılamak ve tüm üretim süreçlerini kendi kontrolü altına almak amacıyla Turkuaz Tekstil, 2005 yılında en son teknoloji ve ekipman ile donatılmış kendi nakış işletmesi Turkar Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi kurdu.

13.500 m2 kapalı alana sahip olan ana tesisimizde Turkuaz Tekstil Grubu toplam 290 kişiyi istihdam etmektedir.

Turkuaz Tekstil; İtalya, İspanya, Amerika, İngiltere, Japonya, Yunanistan, Fransa, Almanya, Finlandiya, İsviçre, Avusturya, Belçika, Hollanda, İrlanda, Slovakya, Hırvatistan, Romanya, Polonya, Bulgaristan gibi ülkelere üretiminin tamamını ihraç etmektedir.

Vizyonumuz; profesyonel yönetim anlayışı ile müşterilerimize her daim kaliteyi en iyi benimsenmiş hizmet modeli ile sunmak, onların sürekli memnuniyetini sağlamak ve kendimizi durmaksızın yeni teknolojik ve sosyal gelişmelere uygun bir biçimde geliştirmek ile beraber ülkemize değer yaratan lider bir şirket olmaktır.